شنبه 21 تیر 1393

تشدید رایزنی خودروسازان بین‌المللی برای حضور در ایران

یک کارشناس صنعت خودرو گفت: با توجه به روند مثبت مذاکرات هسته‌ای خودروسازان خارجی رایزنی‌های خود برای حضور در ایران را تشدید کرده‌اند.

 

 تشدید رایزنی خودروسازان بین‌المللی برای حضور در ایران

 

  

  شهرام آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: هم اکنون خودروسازان بزرگ بین المللی از کشورهای مختلف از جمله آلمان و فرانسه خواهان حضور در ایران هستند.


  وی با بیان این‌که مذاکرات لازم برای حضور خودروسازان‌ بزرگ بین المللی در ایران صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: هم اکنون این خودروسازان منتظر مشخص شدن نتایج مذاکرات بین المللی برای آغاز فعالیت‌های خود هستند.


  این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: براساس خبرهای به دست آمده مذاکرات بین المللی مثبت بوده و خودروسازان بین المللی نیز با توجه به همین اخبار رایزنی‌های خود برای حضور در ایران را تشدید کرده‌اند.


  وی افزود: در صورتی که مذاکرات هسته‌ای تا پایان ماه جاری به توافق نهایی برسد ظرف دو تا سه ماه آینده شاهد آغاز فعالیت چند خودروساز بزرگ بین المللی در ایران خواهیم بود.


  آزادی با بیان این‌که در آن صورت شاهد تحول قابل توجهی در کمیت و کیفیت خودروهای تولیدی خواهیم بود خاطرنشان کرد:‌ بازار ایران در حدی برای خودروسازان خارجی جذاب است که این شرکت‌ها حاضر به سرمایه‌گذاری و انتقال تکنولوژی برای فروش محصول خود در ایران هستند.


 

 منبع: ایسنا

 
برچسب ها
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help