چهار شنبه 12 اسفند 1394

همکاری تویوتا و ب ام و برای تولید خودروی اسپورت

تویوتا موتور و ب ام و آلمان مایل هستند یک پلت‌فرم مشترک برای تولید خودروی اسپورت طراحی کنند اما هنوز درباره زمان این پروژه تصمیمی نگرفته اند.

پژو 208

 

 

 

 

تویوتا موتور و ب ام و آلمان مایل هستند یک پلت‌فرم مشترک برای تولید خودروی اسپورت طراحی کنند اما هنوز درباره زمان این پروژه تصمیمی نگرفته اند.

 

 

یکی از مدیران بلندپایه تویوتا در مصاحبه با رویترز اظهار کرد: ب ام و و تویوتا سال‌هاست در زمینه فناوری پیل سوختی و قطعات سبک همکاری داشتند و احتمالا به طور مشترک یک پلت‌فرم طراحی خواهند کرد تا با استفاده از آن خودروهای اسپورت تحت برند خود تولید کنند.


 

دیدیه لوروی، نایب رییس تویوتا در آستانه برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو اظهار کرد: هر سه پروژه به خوبی پیش می‌روند و حمایت کافی از سوی هر دو شرکت برای خودروی اسپورت وجود دارد.


 

فروش تویوتا در اروپا که شامل 56 کشور از جمله روسیه و ترکیه است سال گذشته به 874 هزار دستگاه کاهش یافت زیرا فروش بالاتر در بخش غربی منطقه نتوانست کاهش شدید فروش در روسیه را جبران کند اما حجم فروش شاهد بازگشت به رشد در سال 2016 بوده است.


 

حدود 70 درصد از خودروهای تویوتا که سال گذشته در اروپا به فروش رفتند در این منطقه تولید شده بودند و این خودروساز انتظار دارد درصد مذکور امسال با افزودن دو مدل شامل کراس اوور C-HR که در ترکیه تولید خواهد شد و RAV4 که در روسیه مونتاژ خواهد شد، افزایش پیدا کند.

 

 

منبع :ایسنا

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help