چهار شنبه 19 اسفند 1394

رونمایی از خودرو متعلق به 100 سال آینده

شرکت خودروسازی بی.ام.و به منظور نمایش ظاهر تقریبی خودروهای آینده از طرح مفهومی قابل تغییر در ظاهر و کیفیت رانندگی رونمایی کرد.

 بی.ام.و
 

 

 

 

 

شرکت خودروسازی بی.ام.و به منظور نمایش ظاهر تقریبی خودروهای آینده از طرح مفهومی قابل تغییر در ظاهر و کیفیت رانندگی رونمایی کرد.

 

 

 

خودروی مفهومی بی.ام.و دارای قابلیت رانندگی معمولی و رانندگی خودکار است که در حالت رانندگی خودکار فرمان خودرو جمع شده و صندلی راننده و سرنشین جلو در وضعیت روبه‌رو قرار می‌گیرد.

 

 

مدیر بخش طراحی شرکت خودروسازی بی.ام.و اعلام کرد که در آینده نه چندان دور خودروها به امکاناتی همچون توانایی تغییر در ظاهر خارجی و تغییر در فضای داخلی مجهز خواهند شد.

 

 

 

وی در مورد ویژگی‌های فنی طرح مفهومی این شرکت عنوان کرد: خودروی طرح کانسپت یا مفهومی شرکت بی‌.ام.و قادر است در دو وضعیت رانندگی با عملکرد بالا و رانندگی به صورت خودکار تنظیم شود.

 

 

 

مدیر شرکت خودروسازی بی.ام.و اعلام کرد: تا پایان این دهه حداقل بعضی از تجهیزات خودروهای خودران این شرکت معرفی و در محصولات جدید نصب خواهند شد.

 

 

 

هارال کوگر، رئیس بخش مدیریت و فروش محصولات بی.ام.و در مورد اهداف بلند مدت این شرکت اظهار کرد: شرکت خودروسازی بی.ام.و همواره به دنبال رسیدن به بهترین کیفیت و نوآوری در محصولات جدید است. این تنها یک شعار نیست بلکه مفهوم این ایده را می‌توان در میزان رضایت مشتریان جستجو کرد. 

 

منبع :ایسنا

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help