پنج شنبه 03 تیر 1395

مرسدس می باخ S۶۵۰ در نمایشگاه پاریس رونمایی می شود

مرسدس– می باخ در مراحل پایانی ساخت نسخه کروکی لیموزین S۶۰۰ هستند و احتمالا این خودرو را در نمایشگاه خودرویی پاریس معرفی خواهند کرد.

 مرسدس- می باخ

مرسدس– می باخ در مراحل پایانی ساخت نسخه کروکی لیموزین S۶۰۰ هستند و احتمالا این خودرو را در نمایشگاه خودرویی پاریس معرفی خواهند کرد.
این لیموزین کروکی موقتا S650 لندالت نامگذاری شده و جانشین معنوی می باخ 62 لندالت که در تصویر مشاهده می کنید خواهد شد. این خودرو چند سال قبل در تیراژ بسیار محدود تولید شده بود.

 

 

 

در این خودرو بالای سر راننده یک سقف ثابت وجود خواهد داشت ولی سرنشینان عقب از یک سقف پارچه ای متحرک بهره خواهند برد. مشخصا لندالت با هدف مشتریانی که زمان بسیاری کمی را در خودرو سپری میکنند تولید شده است.   

 

 

 

پیشرانه این خودرو از موتور شش سیلندر توربوشارژ دو کمپرسور تکامل یافته S600 بهره می برد. این موتور V12 نیروی معادل 650 اسب بخار را تولید می کند که نسبت به موتور S600 استاندارد افزایش سخاوتمندانه 120 اسب بخاری را تجربه کرده است.  

 

 

 

 

گزارشها حاکی از اینست که مرسدس- می باخ S650 لندالت برای اولین بار پاییز امسال در نمایشگاه خودرویی پاریس رونمایی خواهد شد ولی این شرکت درباره این شایعات اظهارنظر نکرده است.


 


 


  


 

منبع : عصر خودرو

برچسب ها
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help