دوشنبه 14 تیر 1395

برنامه دی اس برای عرضه اس یو وی هیبریدی

نخستین محصول هیبریدی دی اس با طراحی کاملا جدید که احتمالا یک اس یو وی خواهد بود در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

خودروی هیبریدی دی اس-DS
نخستین محصول هیبریدی دی اس با طراحی کاملا جدید که احتمالا یک اس یو وی خواهد بود در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

 

 

 
  آرناد ریبات مدیر بخش فروش و بازاریابی دی اس در حاشیه مسابقات فرمولا E با اشاره به این مطلب گفت عرضه نسل جدید محصولات دی اس طی دو سال آتی آغاز شده و در این میان یک اس یو وی جدید زودتر از بقیه وارد بازار خواهد شد.
وی در گفتگویی با نشریه اتوکار افزود : « ما در موج دوم محصولات خود بخش مهمی از بازار خودروهای لوکس یعنی سدان و اس یو وی را هدف گرفته ایم » و در خصوص سیستم های انتقال قدرت هیبریدی اشاره کرد : « ما به توسعه خودروهای الکتریکی و هیبریدی ادامه خواهیم داد؛ چرا که به کارآیی آنها در محصولات خود به ویژه در انواع چهار در چهار اعتقاد داریم. بنزین انتخاب اصلی ما برای موتورهای احتراق داخلی خواهد بود چرا که تجربه فروش اخیر محصولات ما نشان داده است ذائقه بازار خودروهای لوکس در حال تغییر تدریجی از دیزل به سمت بنزین است. »

 

در حالی که ریبات از حضور قدرتمند در محدوده اس یو وی و سدان صحبت میکند این نکته را نیز تایید کرده است که رونمایی از اس یو وی جدید برای سهیم شدن در رشد پرشتاب این بخش ضروری است و ادامه داد : « اما فراموش نکنید که محصولات سدان نیز از جایگاه مهمی در اروپا و به ویژه در انگلیس برخوردار هستند. »

 

 

 

وی اشاره کرد دی اس به دنبال ارائه یک اس یو وی جوان پسند است تا نظر مشتریانی که به دنبال مد و لذت رانندگی هستند را جلب نماید؛ زیرا این تصویری است که شرکت میخواهد در ذهن مشتریان ایجاد نماید. « ما با تلاش مستمر میتوانیم یک نسل خاص ایجاد کنیم. نسلی که میخواهند متفاوت بودن خود را به نمایش بگذارند و این دسته از مشتریان هستند که خریدار محصولات دی اس خواهند بود. »

 

 

 

دی اس قصد دارد تا پیش از پایان دهه جاری میلادی حداقل ۶ محصول کاملا جدید در بازار خودروهای لوکس ارائه کند. اما در بلند مدت اتومبیل های اسپرت نیز در دستور کار قرار خواهد داشت. ریبات خاطرنشان کرد عرضه کانسپت های تمام الکتریکی مانند E-Tense نشان از عزم دی اس برای تولید چنین محصولاتی دارد.
 

  


 

منبع : دنیایخودرو

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help