دوشنبه 04 مرداد 1395

هیوندای به دنبال رسیدن به برد ۴۰۰ کیلومتری است

هیوندای می گوید که برای افزایش تعداد خودروهای الکتریکی خود و رقابت با خودروسازان چینی، با تمام سرعت در این حوزه حرکت خواهد کرد.

خودروهای الکتریکی هیوندای
 

هیوندای می گوید که برای افزایش تعداد خودروهای الکتریکی خود و رقابت با خودروسازان چینی، با تمام سرعت در این حوزه حرکت خواهد کرد.هیوندای تغییر این فن آوری را چنان سریع می بیند که باید در یک بازه زمانی دو سال خودروهای الکتریکی جدیدی را عرضه کند و توان طی مسیر خودروهای الکتریکی خود با یک مرتبه شارژ را از 180 کیلومتر کنونی به 400 کیلومتر برساند.

 

 

هیوندای فشار رقبایی همچون شورولت بولت و تسلا مدل 3 و شرکت های نوپای چینی که خودروهایشان عمدتا در چین فروخته خواهد شد را روی شانه هایش احساس می کند.

 

 

آهن بیونگ کی مدیر بخش توسعه خودروهای زیست سازگار هیوندای تایید کرد که میزان ارتقای تکنولوژیک خودروهای الکتریکی طی شش سال گذشته کند بوده است. وی گفت که فکر میکند نوآوری در این زمینه در مواجهه با فشار و تقاضا از سوی چین تسریع خواهد شد.

 

 

این خودروساز کره ای همچنین در حال برنامه ریزی برای عرضه یک خودروی الکتریکی جدید با توان طی 320 کیلومتر با یک مرتبه شارژ برای سال 2018 و عرضه یک خودروی خورشیدی با توان طی 400 کیلومتر تا سال 2020 است.

 

 

هیوندای قصد دارد تا سال 2020 تعداد 28 دستگاه خودروی الکتریکی را تحت برندهای هیوندای، جنسیس و کیا عرضه کند. این خودروساز میگوید که این خودروها شامل 10 هیبریدی، هشت هیبریدی پلاگین، هشت خودروی الکتریکی باتری دار و دو خودروی پیل سوختی هستند.
 

  


 

منبع : عصرخودرو

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help