دوشنبه 04 مرداد 1395

آئودی ۳ خودروی الکتریکی می سازد

آئودی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ سه مدل خودروی الکتریکی تولید کند و خودروهای الکتریکی تا سال ۲۰۲۵ حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد فروش خودروهای این شرکت را تشکیل دهند.

خودروی الکتریکی آئودی
 

آئودی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ سه مدل خودروی الکتریکی تولید کند و خودروهای الکتریکی تا سال ۲۰۲۵ حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد فروش خودروهای این شرکت را تشکیل دهند.وپرت استادلر مدیرعامل آئودی به یک روزنامه آلمانی زبان گفت: تلاش آئودی در زمینه خودروهای برقی که این هفته توسط رویترز گزارش شد، بخشی از اصلاحات استراتژیک این شرکت پس از رسوایی آلایندگی خودروهای دیزلی فولکس واگن است.

 

 

براساس این طرح که استادلر این هفته برای مدیران آئودی ارائه کرد، این گروه منابع بیشتری را روی خودروهای الکتریکی، سرویس های دیجیتال و رانندگی خودران هزینه خواهد کرد. 

 

 

استادلر در گفتگویی با روزنامه هیبرونر استیم گفت: عرضه خودروهای الکتریکی از سوی آئودی همچنین شامل خودروهای کوچک بخش A خواهد بود.

 

 

این شرکت همچنین قصد دارد که یک شرکت زیرمجموعه بنام SDS را برای توسعه یک خودروی تاسیس کند.

وی با بیان اینکه آئودی هنوز به دنبال سرمایه گذاری مشترک با شرکتهایی است که به توسعه این فن آوری کنند، افزود: این شرکت به دنبال ساخت خودروی رباتیک است که حتی به فرمان یا پدال نیاز نداشته باشد و برای ترافیک شهری ایده آل باشد.

 

 

 

استادلر خاطرنشان کرد: آئودی در ازای افزایش تلاش در زمینه خودروهای الکتریکی، فن آوری خودران و سرویس های دیجیتال، به دنبال کاهش پیچیدگی در دیگر حوزه ها است.
 

  


 

منبع : عصرخودرو

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help