پنج شنبه 07 مرداد 1395

نسل ششم النترای ۲۰۱۷ بالاترین ضریب امنیتی را کسب کرد

براساس انتظارات گروه سازنده، نسل ششم هیوندایی النترا بیشترین امتیاز ممکن را در ضریب امنیتی از موسسه بیمه و امنیت بزرگراهی (IIHS) را کسب کرد.

النترای ۲۰۱۷
 

براساس انتظارات گروه سازنده، نسل ششم هیوندایی النترا بیشترین امتیاز ممکن را در ضریب امنیتی از موسسه بیمه و امنیت بزرگراهی (IIHS) را کسب کرد.

 
 
 
 براساس انتظارات گروه سازنده، نسل ششم هیوندایی النترا بیشترین امتیاز ممکن را در ضریب امنیتی از موسسه بیمه و امنیت بزرگراهی (IIHS)  را کسب کرد.

در طول دوره تست تصادف در آخرین جلسه این موسسه ، مدل طراحی شده النترا برای آمریکا امتیاز “خوب” ضریب امنیتی در ۵ گروه استحکام سقف، نگه‌داری سر، تست هم‌پوشانی متوسط از جلو، بخش‌های جانبی و تست هم‌پوشانی کوتاه از جلو را به دست آورد.نسبت به تست گذشته این خودرو، النترای هیوندایی ۲۰۱۷ بهبود چشم‌گیری را از خود نشان داد. در نسل قبلی این خودرو، به دلیل عدم کارکرد مناسب ساختارها ضریب “قابل قبول” را از آن خود کرده بود.در نسل قبل ناظران پس از انجام تست شاهد بیشینه ضریب نفوذ به میزان ۲۲۹ میلی‌متر (۹ اینچ) در فضای داخلی بودند. اما پس از احیاء مجدد و تکرار تست این میزان به ۵۱ میلی‌متر (۲ اینچ) کاهش یافت.بالاترین درجه ایمنی ویژه (Top safety peak plus) برای خودرویی است که در تست تصادف هم‌پوشانی کوتاه از جلو نیز نمره “خوب” بگیرد.موسسه بیمه و امنیت بزرگراهی (IIHS) در این خصوص تشریح کرد: بالاترین درجه ایمنی ویژه به النتراهایی تعلق می گیرد که پس از ماه مارس سال ۲۰۱۶ با اصلاحات و تغییرات اضافی تولید شده‌اند.


این تغییرات شامل تقویت اتصالات در درها، لولاهای ستون‌ها و کیسه‌های هوای اضافی می‌شوند.سامانه اختیاری ممانعت از تصادف در این خودرو به اجتناب از تصادف در سرعت ۱۹ کیلومتر بر ساعت کمک کرد. از طرفی همین سامانه قدرت ضربه را در سرعت‌های ۳۵ و ۴۰ کیلومتر در ساعت کاهش داد تا درجه بالای امنیتی را برای این خودرو به ارمغان آورد.

 

 
 

  


 

منبع : دنیای خودرو

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help