شنبه 16 مرداد 1395

عرضه نسل جدید شورلت کوروت در سال ۲۰۱۹

با انتشار خبر تولید نسل جدید شورلت کوروت بازار شایعات درمورد آن هر روز داغ تر میشود اما در این میان یکی از شایعات تایید شد و آن ورود این ابراتومبیل به بازار در سال ۲۰۱۹ میباشد.

شورلت کوروت 

با انتشار خبر تولید نسل جدید شورلت کوروت بازار شایعات درمورد آن هر روز داغ تر میشود اما در این میان یکی از شایعات تایید شد و آن ورود این ابراتومبیل به بازار در سال ۲۰۱۹ میباشد.

 
 به گفته مدیران جنرال موتورز با عرضه این خودروی موتور وسط که کوروت C8 نامیده شده و لقب امپراطور به خود گرفت است فروش نسل فعلی موتور جلوی کوروت C7 و همچنین کوروت Z06 گرند اسپرت تا سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت.
 

هرچند این منابع از عرضه نسل جدید کوروت صرفا به صورت موتور وسط خبر میدهند اما به نظر میرسد تولید نسخه موتور جلو و ارزان قیمت تر آن برای طبقه متوسط جامعه نیز در دستور کار قرار بگیرد.

 

 

اولین شایعات در خصوص ورود نسل جدید کوروت در سال ۲۰۱۴ به گوش رسید و نام «زورا» که برگرفته از خالق کوروت یعنی زورا آرکوس دانتوف میباشد برای آن انتخاب شده است. قرار گرفتن موتور، در پشت کابین به طور کلی مشخصات دینامیکی و سواری این اتومبیل را تغییر خواهد داد و آن را قابل رقابت با فورد GT و فراری ۴۸۸ GTB خواهد کرد. این خودرو همانند آکیورا NSX و پورشه ۹۱۸ میتواند به پیشرانه هیبریدی نیز مجهز باشد.

 

اگر این خبر صحت داشته باشد با توجه به زمان عرضه که احتمالا اواخر ۲۰۱۸ باشد، پس در حال حاضر مهندسان جنرال موتورز به شدت در حال کار بر روی سیستم های الکتریکی پیشرانه هیبریدی هستند. هرچند نباید انتظار داشت این اتومبیل با پیشرانه برقی بیش از ۱۰ تا ۱۵ مایل حرکت کند.

 

 

البته با توجه به خبر اخیر منتشر شده از جنرال موتورز در خصوص سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیون دلاری بر روی انرژی های پاک در تاسیسات کنتاکی (یعنی جایی که کوروت هم در آنجا تولید خواهد شد)، میتوان به قابلیت های بیشتر کوروت جدید در عرصه هیبریدی نیز امیدوار بود.


 

  


 

منبع :  دنیای خودرو

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help