چهار شنبه 03 شهریور 1395

باتری‌های جدید برای تامین انرژی خودروهای برقی

شرکت تسلا سازنده انواع خودروهای برقی قصد دارد از باتری‌های جدیدی برای تامین انرژی وسایل مختلف نقلیه ساخت خود استفاده کند.

تسلا 

شرکت تسلا سازنده انواع خودروهای برقی قصد دارد از باتری‌های جدیدی برای تامین انرژی وسایل مختلف نقلیه ساخت خود استفاده کند.


استفاده از این باتری ها به افزایش مدت زمان رانندگی با استفاده از این خودروها و بیشتر شدن شتاب و سرعت آنها می انجامد.

 

تسلا می گوید به دنبال فروش بسته های باتری 100 کیلووات ساعتی است که قابل نصب بر روی خودروهای مدل اس و ایکس هستند. با استفاده از این باتری ها دو خودروی یاد شده بعد از هر بار شارژ می توانند به ترتیب 315 و 289 مایل (معادل 506 و 465 کیلومتر) را طی کنند.

 

خودروی تسلا مدل اس با استفاده از باتری های تازه به سومین مدل پرشتاب تولید شده و موجود در بازار مبدل می شود. همچنین با طی مسیر 506 کیلومتری با نصب این باتری ها خودروی تسلا رکورد بیشترین مسیر جابجایی با یک بار شارژ را می شکند.

 

در سال های اخیر شرکت های متعدد خودروسازی از حضور خود در بازار تولید اتومبیل های برقی خبر داده اند و همین امر تسلا را به افزایش توانمندی های تولیدات خود ترغیب کرده است. باتری های قبلی خودروهای تسلا از نوع 90 کیلووات ساعتی بودند که حداکثر مسافت طی شده توسط خودروهای مدل اس را به حدود 300 مایل(482 کیلومتر) افزایش می داد.


 

  

 


 

منبع :    عصرخودرو

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help