یکشنبه 11 مهر 1395

بهترین های نمایشگاه پاریس مرسدس بنز EQ

ظاهر این کانسپت به شکل اس یو وی کوپه می‌باشد و احتمالا در هنگام تولید نیز همین سبک را حفظ خواهد کرد. پلتفرم، موتور و باتری آن کاملا جدید بوده و توانی معادل ۳۰۰ کیلووات تولید می‌کنند.

 

ظاهر این کانسپت به شکل اس یو وی کوپه می‌باشد و احتمالا در هنگام تولید نیز همین سبک را حفظ خواهد کرد. پلتفرم، موتور و باتری آن کاملا جدید بوده و توانی معادل ۳۰۰ کیلووات تولید می‌کنند

 
 

یکی از کانسپت هایی که مدت ها برای دیدن آن انتظار کشیده بودیم اس یو وی الکتریکی مرسدس بنز بود که با برند EQ در نمایشگاه پاریس رونمایی گردید. این کانسپت در شرف تولید انبوه برد الکتریکی معادل ۳۰۰ مایل دارد.

 

 

مرسدس بنز EQ

 

 

ظاهر این کانسپت به شکل اس یو وی کوپه می‌باشد و احتمالا در هنگام تولید نیز همین سبک را حفظ خواهد کرد. پلتفرم، موتور و باتری آن کاملا جدید بوده و توانی معادل ۳۰۰ کیلووات تولید می‌کنند. این اس یو وی با برد ۳۰۰ مایلی خود تسلا مدل X را پشت سر گذاشته است.

 

 

مرسدس بنز EQ

 

 

EQ به هوشمندی الکتریکی اشاره دارد و به گفته دیتر زیچه، مدیرعامل دایملر و مرسدس بنز « اتومبیل بدون آلودگی آینده » خواهد بود. وی گفته است برند EQ فراتر از یک اتومبیل الکتریکی بوده و مجموعه ای از فناوری ها و نوآوری های جدید در عرصه حمل و نقل الکتریکی را به همراه خواهد داشت.

 

 

مرسدس بنز EQاین نسل جدید از خودروهای الکتریکی از یک مجموعه باتری کاملا جدید سود می‌برد که نقش اساسی در فراهم کردن مسافت قابل پیمایش آن برعهده داشته است. همچنین با ترکیبی از فولاد، آلومینیوم و فیبرکربن در این خودرو تلاش شده تا در عین استحکام، وزن اتومبیل نیز به حداقل کاهش پیدا کند.مرسدس بنز EQ

 

 

گوردن واگنر رییس جدید بخش طراحی دایملر در این باره گفت است : « این برند جدید نگاه جدیدی هم به خودروهای الکتریکی داشته و به عنوان مثال در طراحی داخلی آن از هیچ دستگیره و دکمه ای استفاده نشده و تمام نشان دهنده ها و عملکردها از طریق صفحه نمایش لمسی قابل کنترل و مشاهده خواهد بود. » بدین ترتیب تهویه مطبوع و سیستم ارتباط سرگرمی تماما از طریق دکمه های لمسی کنترل شده و به جای آینه های بغل نیز دو دوربین تصاویر دریافت شده در در مانیتور کنسول وسط نمایش ‌می‌دهند.

 

 

مرسدس بنز EQ

 

 

از آنجا که به عقیده مدیرعامل مرسدس بنز آینده صنعت خودرو از اتومبیل های کوچک شهری تا لیموزین های لوکس تحت تاثیر حمل و نقل الکتریکی خواهد بود این اس یو وی کانسپت را می‌توان جدی ترین تلاش بنز در این عرصه دانست.

 

 

  

 


 

منبع :   دنیای خودرو

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help