چهار شنبه 14 مهر 1395

قرارداد قطعی سایپا سیتروئن، ۱۵ مهر امضاء می‌شود

 سیتروئن با تاسیس کارخانه‌ای در کاشان به ایران باز می‌گردد .

پژو سیتروئن 

 سیتروئن با تاسیس کارخانه‌ای در کاشان به ایران باز می‌گردد .قرار است پنجم یا ششم اکتبر(14 یا 15 مهر) قرارداد قطعی سایپا – سیتروئن امضا شود. پس از پژو، سیتروئن هم با امضای قراردادی قطعی در اوایل اکتبر به ایران بازمی‌گردد تا با همکاری سایپا، سالانه 150 هزار دستگاه خودرو در این کشور تولید کند.

 

 

به گزارش  TSEpress  شرکت خودروسازی پ.اس.ا PSA (پژوسیتروئن،) که یک شرکت فرانسوی و چند ملیتی است، خودروهای ساخت خود را با دو برند «پژو» و «سیتروئن» به بازار عرضه می کند. امسال برای این شرکت «سال ایران» است؛ زیرا پس از قرارداد بازگشت پژو، قرار است پنجم یا ششم اکتبر (14 یا 15 مهر) قرارداد قطعی بازگشت سیتروئن به این کشور را نیز امضا کند.

 

 

 این قرارداد پس از قرارداد ماه آوریل با شرکت سایپا امضا می شود. سایپا دومین شریک شرکت پ.اس.ا در ایران است. شرکت مشترک سایپا و پ.اس.ا  بیش از 300 میلیون یورو ظرف پنج سال در ایران سرمایه‌گذاری خواهد کرد که سهم سرمایه هریک از طرفین 50 درصد است.

 

 

بر این اساس، سه مدل کوچک خودرو در کارخانه‌ای در شهر کاشان تولید خواهد شد. این کارخانه از پایان سال 2017 و اوایل سال 2018 به بهره‌برداری می رسد.

 

 

به گفته «ژان کریستف کمار،»  مدیر منطقه آفریقا و خاورمیانه شرکت پ.اس.ا، سیتروئن تا سال 2021 سالانه 150 هزار خودرو در ایران خواهد ساخت که موتور آن‌ها در همین کشور مونتاژ خواهد شد.

 

 

وی همچنین اعلام کرد این خودروها به آفریقا و غرب آسیا نیز صادر خواهند شد.

 

  

 


 

منبع :   عصر خودرو

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help