چهار شنبه 21 خرداد 1393

تولید محصولات جدید سوزوکی در ایران

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از مذاکره برای تولید محصولات جدید شرکت سوزوکی در ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عبدالله بابایی در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودروی شیرازاظهار کرد: تولید سوزوکی گراند ویتارا پس از مدتی وقفه در چند ماه آینده آغاز خواهد شد.

 

وی با بیان این‌که سوزوکی یکی از شرکت‌هایی است که برای گسترش همکاری‌ها در حال مذاکره با آن هستیم، خاطرنشان کرد: تولید دیگر محصولات سوزوکی در ایران نیز در دستور کار مذاکرات قرار دارد.


تولید محصولات جدید سوزوکی در ایران
 

بابایی ادامه داد: پروژه رانا هاچ بک به دلیل نیاز به بررسی‌های بیشتر فعلا مسکوت مانده است و پس از بررسی‌ها درباره آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو افزود:‌ دنا به عنوان جدیدترین محصول گروه صنعتی ایران خودرو تا دو ماه آینده وارد بازار خواهد شد و احتمالا 15 هزار دستگاه از این خودرو در سال جاری تولید می‌شود.

 

وی با بیان این‌که تولید ایران خودرو حدودا سه برابر شده است تصریح کرد:‌ با رشد عرضه خودرو قول می دهیم در سه ماهه دوم سال جاری قیمت‌ها در حاشیه بازار کاهشی خواهد بود ضمن آن که در سه ماهه سوم و چهارم نیز قیمت‌ها در بازار آزاد به ثبات خواهد رسید.

 

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: در آینده نزدیک عرضه خودرو به تقاضای آن نزدیک خواهد شد به گونه‌ای که ایران خودرو روزانه بیش از 2500 دستگاه خودرو را وارد بازار خواهد کرد.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help