یکشنبه 11 آبان 1393

حضور 55 خودروساز و قطعه‌ساز بین‌المللی در ایران

دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران از افزایش تعداد شرکت‌های خارجی شرکت‌کننده در این همایش به 55 خودروساز و قطعه‌ساز خبر داد.

 

دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران
 

 

ساسان قربانی اظهار کرد: تاکنون تعداد میهمانان خارجی شرکت‌کننده در این همایش به 190 نفر افزایش یافته است.

 

  

وی با بیان این‌که این افراد از مقامات رده بالای 55 شرکت خودروساز و قطعه‌ساز معتبر بین‌المللی هستند، خاطرنشان کرد: تمام شرکت‌های خودروساز اروپایی و آسیایی در ایران حضور خواهند یافت.

 

 فرهاد ساسانی دبیر دومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران


 

دبیر دومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران ادامه داد: یکی از مهمترین بخش‌های دومین همایش بین المللی صنعت خودرو، مربوط به مذاکرات دوجانبه و چند جانبه شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز داخلی با میهمانان خارجی است.

 

 

 وی افزود: در حاشیه این همایش شرکت‌های ایرانی و خارجی راه‌های گسترش همکاری و به ویژه انتقال فن‌آوری را بررسی خواهند کرد که نتیجه این مذاکرات نیز در ماه‌های آینده با افزایش مراودات بین‌المللی شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز ایرانی، دیده خواهد شد.

 


قربانی با بیان این‌که شرکت‌های آمریکایی همچنان در حال بررسی احتمال حضور خود در ایران هستند، تصریح کرد: در صورتی که در تاریخ اعلامی مذاکرات ایران و 1+5 به نتیجه برسد مطمئنا شاهد برگزاری بزرگترین همایش خودروسازی جهان در تاریخ 10 آذر در ایران خواهیم بود.


 

 

 


    

 منبع: ایسنا

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help