شنبه 08 آذر 1393

آغاز به كار نمایشگاه قطعات و مجموعه‌های خودرو در تهران

نهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران دیروز با مشارکت حدود 800 شرکت داخلی و خارجی و با حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد. 

 

آغاز به كار نمایشگاه قطعات و مجموعه‌های خودرو در تهران

 

 

نهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران دیروز با مشارکت حدود 800 شرکت داخلی و خارجی و با حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد. در این نمایشگاه حدود 450 شرکت داخلی و 440 شرکت خارجی، جدیدترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه‌های خودرو را عرضه و به نمایش گذاشتند.


در نهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران تعداد کشورها از 15 کشور سال قبل، با 33 درصد افزایش به 20 کشور رسیده است. همچنین حضور شرکت‌های داخلی هم امسال 12 درصد افزایش نشان می‌دهد. 


آلمان، ترکیه، ژاپن، ایتالیا، آرژانتین، هند، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، برزیل، بلژیک، چین، عربستان، تایوان، تایلند،کره جنوبی، بوسنی، هلند، سوئد و اتریش کشورهایی هستند که امسال در نمایشگاه مجموعه‌های خودرو تهران حضور دارند. 


نمایشگاه قطعات و مجموعه‌های خودرو خاورمیانه در فضایی بالغ‌بر 36 هزار مترمربع و در 13 سالن نمایشگاهی برپا شده که در این بخش هم امسال نسبت به سال گذشته شاهد رشد 11 درصدی هستیم. 


در نهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران؛ انواع قطعات و مجموعه‌های خودرو، انواع ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، مجموعه‌های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک‌کننده خودرو و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته که در این میان عرضه تجهیزات و ماشین‌آلات ساخت داخل با تکنولوژی روز تولید شده از اهمیتی ویژه برخوردار است. 


قرار است در حاشیه این رویداد چند کنفرانس و کارگاه علمی آموزشی صنعت خودرو نیز با حضور استادان دانشگاه، کارشناسان و محققان و طراحان برگزار شود. معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کارخانه‌ها و شرکت‌های داخلی، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری‌های صنعتی شرکت‌های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل‌ها و توانمندی‌های صنعت قطعه‌سازی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های داخلی و خارجی و کارآفرینی و اشتغال پایدار؛ مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است. 


نهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران تا 10 آذر ماه هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید صنعتگران، تولیدکنندگان، متخصصان و دیگر علاقه‌مندان به این صنعت است.
 

 

 
    

 منبع: دنیای اقتصاد

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help