دوشنبه 17 آذر 1393

تعطیلی یکی از خطوط اوپل در آلمان

نماینده رسمی شرکت خودروسازی اوپل آلمان در ایران اعلام کرد: این خودروساز آلمانی به هیچ وجه تعطیل نشده و تنها تولید خودرو در یکی از خطوط قدیمی این شرکت که در شهر بوخوم آلمان واقع شده به دلیل قدیمی بودن تجهیزات و ماشین آلات متوقف شده است.

 

تعطیلی یکی از خطوط اوپل در آلمان

 

 

 

سعید زارع پور افزود: خبری که طی روزهای گذشته از سوی خبرگزاری دویچه وله آلمان منتشر شده از سوی برخی رسانه‌ها به اشتباه ترجمه و تعبیر به ورشکستگی شده است، زیرا خط تولید این شرکت واقع در شهر بوخوم آلمان با 52 سال قدمت محل تولید دهها مدل از خودروهای قدیمی اوپل بوده و این خودروساز آلمانی تنها برنامه تولید خود در این مجموعه را متوقف کرده است.

 

 

وی گفت: در حال حاضر این خودروساز آلمانی دارای 42 خط تولید خودرو در در چهار قاره و 30 کشور جهان است و در خاک آلمان نیز چند مجموعه خودروسازی این شرکت به فعالیت خود ادامه می دهند.

 

 

او تصریح کرد: شرکت خودروسازی اوپل آلمان با ظرفیت تولید یک میلیون و 100 هزار دستگاه خودرو در سال فعالیت می کند و با درآمد سالانه 15 میلیارد دلار یکی از شرکت های تاثیر گذار در اقتصاد آلمان به شمار می‌رود.

 

 

زارع پور افزود: با توجه به بازدهی پایین خط تولید قدیمی این شرکت در شهر بوخوم از حدود سه سال قبل مذاکرات مدیران اوپل با دولت آلمان مبنی بر تعطیلی این خط تولید آغاز شده بود و در نهایت هفته گذشته با توافق مدیران و سهام‌داران ارشد اوپل و مسئولین فدرال ایالت نوردراینوستفالن که بوخوم یکی از شهرهای آن است، فعالیت این خط تولید که در آن تنها یک مدل ون به اسم زافیرا تولید می‌شد متوقف شد.

 

 

وی با بیان اینکه این اقدام در راستای ارتقای بهره وری در شرکت اوپل صورت گرفته است افزود: متاسفانه ترجمه اشتباه این خبر نگرانی بسیاری از مشتریان اوپل در ایران را نیز در پی داشته است. در حال حاضر محصولات مختلف اوپل مانند آسترا، کورسا در بازار ایران عرضه شده و در آینده نزدیک مدل های دیگری همچون موکا، اینزیگنیا و آدام نیز به بازار عرضه خواهد شد.

  

 

 

 

 


    

 منبع: ایسنا

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help