شنبه 29 آذر 1393

در آستانه نمایشگاه دیترویت؛ ستاره جدید هوندا آماده شد

خودروی هوندا آکورا ان اس ایکس پس از صرف سه سال زمان برای طراحی آن، سرانجام آماده عرضه به بازار شد و بدون شک یکی از ستاره‌های نمایشگاه خودروی دیترویت 2015 خواهد بود.

 

ستاره جدید هوندا در نمایشگاه بین‌المللی دیترویت

 

 

 

خودروی هوندا آکورا ان اس ایکس پس از صرف سه سال زمان برای طراحی آن، سرانجام آماده عرضه به بازار شد و بدون شک یکی از ستاره‌های نمایشگاه خودروی دیترویت 2015 خواهد بود.خودروی مفهومی اولیه که مدل جدید این خودرو بر مبنای آن است در نمایشگاه دیترویت 2012 به نمایش درآمده بود. برند گران قیمت هوندا تصمیم گرفته است با مدل تولیدی در این نمایشگاه حضور داشته باشد و اگرچه خودروی نهایی به معنای شبیه بودن آن به مدل مفهومی است اما هوندا هنوز از ان اس ایکس جدید رونمایی نکرده و در عوض تصاویر محدودی از این خودرو را منتشر کرده است.همچنین تایید شده است که طراحی سه موتوره که در خودروی مفهومی ارایه شده بود در مدل نهایی این خودرو نیز وجود دارد. خودروی جدید یک موتور برقی دارد که هر یک از چرخ‌های جلو را به حرکت درمی‌آورد و یک موتور دو قلوی توربو شارژ دارد که چرخ‌های عقبی را به حرکت درمی‌آورند. این رویکرد دوستدار محیط زیست مشابه برخی از رقیبان اروپایی هوندا بویژه فراری، پورشه، مک لارن و تا حدودی بی ام و است.تد کلوس، سرمهندس و مدیر پروژه جهانی هوندا در مورد طراحی ان اس ایکس گفت: پس از سه سال کار طراحی فشرده خوشحالیم که این سوپرخودروی نسل جدید را به دنیا نشان می‌دهیم.

 


بر اساس گزارش یاهونیوز، هوندا آکورا ان اس ایکس رسما در 12 ژانویه در کنفرانس مطبوعاتی این شرکت در نمایشگاه بین المللی آمریکای شمالی رونمایی خواهد شد.

  

  


    

 منبع: ایسنا

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help