چهار شنبه 09 اردیبهشت 1394

سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو

در این نمایشگاه که تا 12 اردیبهشت برپاست، سازندگان قطعات خودرو و ماشین آلات، آخرین دستاوردهای فنی، محصولات و تولیدات خود را در معرض دید کارشناسان و همکاران خود در صنعت خودرو سازی قرار داده اند.

 

سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو
 سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودروهای سنگین و ماشین‌آلات راهسازی در هتل المپیک امروز آغاز به کار کرد.

 

 

در این نمایشگاه که تا دوازدهم اردیبهشت برپاست، سازندگان قطعات خودرو و ماشین آلات، آخرین دستاوردهای فنی ، محصولات و تولیدات خود را در معرض دید کارشناسان و همکاران خود در صنعت خودرو سازی قرار داده اند.
این نمایشگاه را اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل و ماشین‌آلات تهران برگزار کرده است تا علاوه بر افزایش اعتماد تولید کنندگان خودرو و مصرف کنندگان به قطعه سازان و تولید کنندگان لوازم یدکی ؛ ارتباط زنجیره تولید، توزیع و مصرف کنندگان قطعات خودرو تقویت شود.


 

در سال های اخیر ساخت و ورود قطعات یدکی بی کیفیت و نامرغوب به بازار لوازم یدکی خودرو سبب کاهش اعتماد مصرف کنندگان به چنین کالاهایی شده است و اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل تلاش کرده است تا با برپایی چنین نمایشگاههایی در خصوص سازندگان و فعالان بازار تولید و عرضه قطعات یدکی که مورد تایید اتحادیه و دارای استانداردهای لازم هستند ، اطلاع رسانی کند.
همچنین واردات بی رویه لوازم یدکی با کیفیت پایین از خارج، تعدد سازندگان و نبود نظارت کافی بر قطعه سازان سبب شده است بیشتر واحدهای تولیدی مجاز ، با حداکثر 50 درصد ظرفیت فعالیت کنند که همین موضوع ، افزایش قیمت تمام شده کالا را به دنبال دارد و در نتیجه مصرف کنندگان به کالاهای بی کیفیت خارجی گرایش بیشتری پیدا کرده اند.
ساعت بازدید از این نمایشگاه از 10:30 تا 18:30 است و بازدید کنندگان می توانند در روزهای یاد شده به هتل المپیک در جنوب مجموعه ورزشی آزادی مراجعه کنند.


 

 

 


    

 منبع: خبرگزاری صدا و سیما

 

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help