پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394

رونمایی خودروی کوچک رنو

رنو در راستای گسترش حضور در بازار رو به رشد هند، یک خودروی کوچک با قیمت مناسب در این کشور رونمایی کرد.

 رنو Kwid

 

 رنو در راستای گسترش حضور در بازار رو به رشد هند، یک خودروی کوچک با قیمت مناسب در این کشور رونمایی کرد.

 

 

این خودرو که Kwid نام دارد، یک موتور بنزینی 0.8 لیتری دارد و در فصل جشنواره که از حدود سپتامبر آغاز می‌شود، به فروش گذاشته خواهد شد. این خودرو بین 300 تا 400 هزار روپیه (4710 تا 6280 دلار) قیمت خواهد داشت.

 


کارلوس قصن، مدیرعامل رنو پس از رونمایی این مدل گفت: Kwid سهم بزرگی را در رشد رنو در هند خواهد داشت. این شرکت قصد دارد سهم بازارش در هند را از 1.5 درصد کنونی به پنج درصد افزایش دهد.

 


موفقیت این خودروی کوچک برای آینده رنو در هند اهمیت دارد و نشان دهنده توانایی این شرکت برای رقابت در برابر ماروتی سوزوکی و هیوندای موتور خواهد بود که به اتفاق بیش از 60 درصد از بازار هند را در اختیار دارند.

 


بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، رنو 30 میلیارد روپیه در پلتفرمی که برای طراحی Kwid مورد استفاده قرار گرفته، سرمایه گذاری کرده است.

 


موفقیت یا شکست این مدل بر موقعیت کارلوس قصن که هدایت رنو نیسان الاینس را هم برعهده دارد، تاثیرگذار خواهد بود. قصن اعتبارش را بر سر اینکه آیا نسل جدید مدلهای ارزان‌تر می‌تواند به گسترش حضور رنو در بازارهای رو به رشدی مانند اروپا و روسیه کمک کند، گرو گذاشته است.

 


خودروی جدید ابتدا در کارخانه اصلی رنو در چنای تولید خواهد شد اما بیشتر تحلیلگران انتظار دارند که به بازارهای نوظهور دیگر صادر شود و همچنین در کارخانه‌های جهانی دیگر رنو-نیسان تولید شود.

 

 

 

 


    

 منبع: ایسنا

 

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help