شنبه 17 خرداد 1393

کمبود قطعات یدکی برخی خودروهای وارداتی

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: کمبود قطعات یدکی خودروهای وارداتی مشکلات زیادی را برای مصرف‌کنندگان ایجاد کرده است.

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: کمبود قطعات یدکی خودروهای وارداتی مشکلات زیادی را برای مصرف‌کنندگان ایجاد کرده است.
لوازم یدکی خودروهای وارداتی
 

محمد جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: متاسفانه خدمات پس از فروش به اولویت آخر واردکنندگان خودرو تبدیل شده است.


 وی با بیان اینکه حتی در برخی از برندهای خودروهای وارداتی شبکه خدمات پس از فروش وجود ندارد، خاطرنشان کرد: این واردکنندگان تنها خودرو را فروخته و اقدامی در راستای ایجاد شبکه خدمات پس از فروش انجام نداده‌اند.


 رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: علاوه بر آن در برندهای خودرویی که دارای شبکه خدمات پس از فروش هستند نیز شاهد کمبود برخی قطعات یدکی هستیم.


 وی افزود: این وضعیت موجب شده مصرف‌کنندگانی که خودروهای خارجی را با قیمت بالایی خریداری کرده‌اند در تعمیر خودرو و تامین قطعات یدکی آن با مشکلات زیادی مواجه شوند.


 جعفری با بیان اینکه سازمان‌های نظارتی باید نظارت بر عملکرد واردکنندگان خودرو را تشدید کنند، تصریح کرد: مصرف‌کنندگان قبل از خرید خودروهای وارداتی ابتدا از وجود قطعات مربوط به آن مطمئن شوند.

 

 

 منبع: ایسنا

 

برچسب ها
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help