چهار شنبه 06 خرداد 1394

تولید شاسی بلند جدید لامبورگینی

منابع آگاه به اتوموتیو نیوز اظهار کردند لامبورگینی پس از توافق با دولت ایتالیا در مورد تخفیفهای مالیاتی، شاسی بلند جدیدش را در این کشور خواهد ساخت.

 

 شاسی بلند جدید لامبورگینی

 

 


منابع آگاه به اتوموتیو نیوز اظهار کردند لامبورگینی پس از توافق با دولت ایتالیا در مورد تخفیفهای مالیاتی، شاسی بلند جدیدش را در این کشور خواهد ساخت.

 


استفان وینکلمان، رییس لامبورگینی به همراه روپرت استادلر، مدیرعامل آئودی که شرکت مادر این خودروساز است در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر رم که ماتئو رنزی، نخست وزیر ایتالیا هم در آن حضور خواهد داشت، تولید شاسی بلند جدید در ایتالیا را اعلام خواهند کرد.

 


دولت رنزی در ازای برنامه لامبورگینی برای استخدام 500 نفر، حداکثر 80 میلیون یورو (87 میلیون دلار) تخفیف مالیاتی و مزایای دیگر برای توسعه تولید در ایتالیا به این شرکت خواهد داد.

 


آئودی درصدد گسترش مدلهای لامبورگینی فراتر از خودروهای دو صندلی است که جذابیت این مدلها را در بازارهای نوظهوری مانند چین محدود کرده است.

 


این نخستین شاسی بلند لامبورگینی از زمان تولید LM002 معروف به لامبو لامبو که در سال 1993 به پایان رسید، خواهد بود.

 


به گفته منابع آگاه، لامبورگینی پیش از اینکه برای تولید شاسی بلند تصمیم نهایی بگیرد، در چند ماه گذشته چندین بار با مقامات دولت ایتالیا دیدار کرد.

 


برای کاهش هزینه‌ها قرار است شاسی و قطعات مهم دیگر این خودرو در کارخانه‌های گروه فولکس واگن مانند کارخانه فولکس واگن در براتیسلاوای اسلوواکی ساخته شود که مدلهای آئودی Q7، فولکس واگن توارگ و فریم شاسی بلند پورشه کاین را تولید می‌کند.

 


شاسی بلند لامبورگینی در شرایطی تولید می‌شود که افزایش ثروت پولدارهای دنیا منجر به رکورد فروش بیشتر خودروسازان لوکس در سال گذشته شد. فروش لامبورگینی سال گذشته 19 درصد افزایش یافت و به رکورد دو هزار و 530 دستگاه رسید.

 

 

 


    

 منبع: ایسنا

 

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help