شنبه 30 خرداد 1394

سیاست ایران‌خودرو در قبال قطعه‌سازان

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: خودروسازان و قطعه‌سازان هم گام با هم برای توسعه استقلال صنعتی کشور و حضور در بازارهای بین المللی گام بر می دارند.

 

 قطعه سازی

 

 

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که برای خودرو ساز شدن نباید دچار روزمرگی شویم تصریح کرد: صنعت قطعه سازی کشور باید در جهت استفاده از فن‌آوری های روز تولید گام بر دارد.

 یکه زارع راز موفقیت خودروسازان را در گرو اتکا به قطعه سازان داخلی دانست و اظهار داشت: منافع قطعه‌سازان جدا از خودروسازان نیست و با هم‌دلی و همکاری متقابل می توان آینده خوبی برای آینده خودروسازی فراهم کرد.

 وی تاکید کرد: استراتژی هفت ساله گروه صنعتی ایران خودرو بر مبنای طراحی محصولات داخلی و همکاری با شرکای خارجی درقالب برد-برد است.

 


مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که رشد صنعت خودرو منوط به رشد و توسعه صنعت قطعه است افزود: ارتباط و همکاری مستمر بین دو خودروسازان و قطعه سازان باید به نفع هر دو بخش باشد.

 وی بر لزوم ارتقای کیفی هر چه بیش‌تر تولید قطعات ساخت داخل تاکید کرد و گفت: با افزایش شاخص های کیفی تولید قطعات، محصولات خودروسازان نیز به همان نسبت ارتقا می یابند.

 در ادامه محمد شهپری - مدیر عامل شرکت اتحاد موتور - گفت: با تدابیر تیم مدیریتی گروه صنعتی ایران خودرو روح تازه ای در کالبد صنعت قطعه سازی دمیده شده است.

 وی از آمادگی این شرکت برای تامین قطعات مود نیاز خطوط تولید در ایران خودرو خبر داد و خاطر نشان کرد: با نظم اقتصادی و مالی حاکم، قطعه سازان به خوبی می توانند قطعات مورد نیاز خطوط تولید خودروسازان را تامین کنند

 یکه زارع به همراه تعدادی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو از بخش های مختلف شرکت اتحاد موتور بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت ها و اقدامات این شرکت آشنا شدند.

 

 


    

 منبع: ایسنا

 

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help