شنبه 06 تیر 1394

روند کاهش قیمت خودرو به دست دومها رسید

به گفته کارشناسان قیمت خودروهای دست دوم خارجی به طور میانگین بین سه تا 40 میلیون تومان و قیمت خودروهای دست دوم داخلی بین یک تا پنج میلیون تومان کاهش یافته است.


 

 LENT.ir

 

به گفته کارشناسان قیمت خودروهای دست دوم خارجی به طور میانگین بین سه تا 40 میلیون تومان و قیمت خودروهای دست دوم داخلی بین یک تا پنج میلیون تومان کاهش یافته است.

 

 

در ماه‌های اخیر قیمت خودروهای وارداتی و داخلی در بازار کاهش یافته است. البته روند کاهش قیمت‌ها بازار خودروهای دست دوم را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

 

 

یک کارشناس بازار خودرو در زمینه تحولات بازار خودروهای دست دوم در ماه‌های اخیر می‌گوید: روند کاهش قیمت به بازار خودروهای دست دوم نیز سرایت کرده و در سال جاری شاهد افت قیمت‌ها در این بازار هستیم.

 

 

پورحسنی با بیان اینکه در سال جاری قیمت خودروهای وارداتی دست دوم بین سه تا 40 میلیون تومان کاهش یافته است، خاطرنشان می‌کند: در برندهای خارجی چون بنز و بی‌ام‌دبلیو میزان کاهش قیمت به طور میانگین 40 میلیون تومان بوده است.

 


وی ادامه می‌دهد: در سال جاری قیمت خودروهای وارداتی دست دوم کره‌ای و ژاپنی نیز به طور میانگین بین سه تا 15 میلیون تومان کاهش یافته است.

 

 

این کارشناس بازار خودرو اضافه می‌کند: در این مدت قیمت خودروهای داخلی دست دوم در بازار نیز به طور میانگین بین یک تا پنج میلیون تومان کاهش یافته است.

 

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر میزان تمایل خریداران به خرید خودروهای دست دوم بیشتر از خودروهای صفرکیلومتر است، تصریح می‌کند: خودروهای دست دوم ارزان‌تر از خودروهای صفرکیلومتر هستند به همین دلیل بخشی از مشتریان به این بازار جذب می‌شوند.

 

 


 

منبع : ایسنا

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help