شنبه 13 تیر 1394

تجهیز خودروها به دوربین دید در شب!

خودروهای نسل جدید به تجهیزاتی چون دوربین دید در شب تجهیز خواهند شد.

 

 تجهیز خودروها به دوربین دید در شب

 

 


خودروهای نسل جدید به تجهیزاتی چون دوربین دید در شب تجهیز خواهند شد.خودروسازان جهانی سال‌هاست که از مرحله کسب رضایت مشتری عبور کرده و تلاش می‌کنند در دنیای پر رقابت این صنعت، با خلاقیت و استفاده حداکثری از فن‌آوری‌های نوین مشتریان بیشتری جذب کنند.

 

 

در این زمینه براساس یک بررسی تحقیقاتی منتشره از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، خودروسازان جهانی به دنبال به‌کارگیری دوربین دید در شب در محصولات تولیدی خود هستند. همچنین استفاده از سنسور هشدار دهنده موانع و نقاط کور در هنگام تردد خودروها از دیگر اقدامات خودروسازان است.


 

خودروسازان جهانی همچنین نصب دوربین‌ پارک دنده عقب بر روی آینه وسط خودرو را در دستور کار داده‌اند تا شرایط را برای پارک راحت‌تر خودروها به‌ویژه در مناطق شلوغ و پر تردد، فراهم کنند.

 

 

حرکت صنعت خودروی جهان به سمت استفاده حداکثری از فن‌آوری‌های نوین در خودروهای تولیدی در حالی است که صنعت خودروی ایران هنوز درگیر مفاهیم اولیه این صنعت به‌ویژه در حوزه کیفیت اولیه محصولات تولیدی است.

 

 

هم‌اکنون درخواست‌ مشتریان ایرانی از خودروسازان داخلی، تحویل خودروهای صفرکیلومتر بدون عیب به خریداران است که البته هنوز صنعت خودروی ایران موفق به برآورده کردن این خواسته اولیه و بدیهی، نشده است تا مشتریان ناچار باشند پس از خرید خودروی صفرکیلومتر داخلی، به تعمیرگاه‌ها مراجعه کنند.


 


 


منبع : ایسنا

 

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help