پنج شنبه 29 مرداد 1394

مردم کمپین نخریدن خودرو راه بیندازند

نماینده مردم بندرعباس گفت: خودروسازان پس از توافق هم در پی افزایش قیمت خودرو هستند که مردم حق دارند کمپین نخریدن خودرو راه بیاندازند.

 

ایران خودرو

 

نماینده مردم بندرعباس گفت: خودروسازان پس از توافق هم در پی افزایش قیمت خودرو هستند که مردم حق دارند کمپین نخریدن خودرو راه بیاندازند.

 

 

ابوالقاسم جراره در نطق میان دستور امروز (چهارشنبه) مجلس، با تبریک میلاد امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، گفت: لزوم بررسی توافق و بستن راه‌های نفوذ یکی از وظایف مجلس است که ان‌شاءالله مجلس تمام تلاش خود را خواهد کرد تا منافع نظام و مردم را تشخیص و تصمیم صحیح بگیرد.

 

 

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در انتقاد به دولتمردان، گفت: تا دیروز پول می خواستیم برای پروژه‌ها می‌گفتید «تحریم هستیم، پول نیست» اکنون می‌گویید «معادل ریالی آن هزینه شده است» پس نباید در روند اجرایی پروژه‌ها مشکلی پیش می‌آمد. چرا پروژه‌های عمرانی تعطیل است؟

 

 

وی با انتقاد به افزایش 2-3 برابری قیمت خودرو، گفت: به بهانه تحریم قیمت خودرو 2-3 برابر شد و اکنون پس از توافق خودروسازان همچنان در پی افزایش قیمت‌ها هستند.

 

 

نماینده مردم بندرعباس در مجلس مدعی شد: دولت مردم را با چشم نان‌خورهای اضافی می‌نگرد. چه معنا دارد پرداخت حق مردم به خودشان را مصیبت معرفی کنیم؟ غیر از این است که دولت فکر می‌کند لطف اضافه به مردم می‌کند؟ در صورتی که یارانه نقدی کمترین حق مردم است.

 

 

جراره برخورد با دانه درشت‌ها توسط قوه قضائیه را موجب افزایش امید مردم به دستگاه قضایی و ایجاد امید برای برخورد با مفسدان اقتصادی دانست.

 

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مدعی ضعف مدیریتی استان هرمزگان شد و افزود: در هر زمینه‌ای که پیگیر حل مشکلات مردم می‌شویم، مدیریت استان هیچ حساسیتی نشان نمی‌دهد، گویی در پیگیری مشکلات تنها هستیم.

 

 

وی راه‌اندازی آب شیرین کن‌ها در استان هرمزگان را معطل تصمیم‌گیری‌های مدیریت استان دانست.

 

 


 


منبع : ایسنا

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help