شنبه 17 خرداد 1393

تاکید بر ضرورت توسعه همکاری‌های ایران و مالزی در صنعت خودرو

دیدار هیات ایرانی از شرکت پروتون

تاکید بر ضرورت توسعه همکاری‌های ایران و مالزی در صنعت خودرو

هیات ایرانی به سرپرستی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه خودروسازی پروتون بازدید کرد.


 توسعه همکاریهای ایران و مالزی در صنعت خودرو
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در مالزی، محمد علی سید ابریشمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران که برای شرکت در نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط مالزی (SMEDIX 2014) به مالزی سفر کرده است در بخشی از سفر خود از کارخانه خودروسازی شرکت پروتون در شهر شاه‌عالم دیدار و با مسئولان این شرکت گفت‌وگو کرد.


در این دیدار هیات ایرانی در جریان فعالیت‌های شرکت پروتون در بخش‌های مختلف از جمله طراحی، تولید، نیروی کار، محصولات و دستاوردهای این شرکت قرار گرفت.


عبدالحریث عبدالله، مدیر عامل پروتون در این دیدار با اشاره به محصولات این شرکت و معرفی آنها خواستار آن شد تا پس از برطرف شدن مشکلات موجود شرکت پروتون حضور فعالی در بازار ایران داشته باشد.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران نیز ضمن اشاره به آمار و پتانسیل‌های تولید خودرو در ایران ابراز امیدواری کرد که مشکلات ناشی از تحریم‌های یکجانبه به زودی برطرف شده و دو طرف بتوانند همکاری نزدیکتری در صنعت خودرو داشته باشند.


وی همچنین با اشاره به توانایی قطعه‌سازان خودرو در ایران و حضور آنها در اغلب شهرهای کشورمان خواستار همکاری دوجانبه در این بخش شد.


در ادامه این دیدار هیات ایرانی از خط تولید محصولات مختلف شرکت پروتون دیدار کرده و از نزدیک در جریان روند تولید این محصولات و تکنولوژی‌های به کار رفته در این خط تولید قرار گرفتند.


منبع : ایسنا
برچسب ها
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help