پنج شنبه 05 آذر 1394

توضیحات ایران‌خودرو درباره زمان تحویل خودروهای با وام 25میلیونی

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: در فرآیند تحویل خودروهای طرح تسهیلات 25 میلیون تومانی مشکلی به وجود نیامده است و خودروها طبق برنامه ریزی‌های اولیه طرح، در زمان اعلام شده تحویل مشتریان می‌شود.

ایران خودرو


 

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: در فرآیند تحویل خودروهای طرح تسهیلات 25 میلیون تومانی مشکلی به وجود نیامده است و خودروها طبق برنامه ریزی‌های اولیه طرح، در زمان اعلام شده تحویل مشتریان می‌شود.

 

 

 مصطفی خان کرمی در خصوص بخشنامه ارسالی به نمایندگی‌های ایران خودرو که باعث ایجاد شبهات و نگرانی‌هایی برای خریداران محصولات شده، اظهار کرد: این بخش نامه طبق روال همیشگی ارسال شده و موضوع جدید و نگران کننده ای نیست.

 

 

وی افزود: برای تسهیل و تسریع در فرآیند واگذاری محصولات به مشتریان، خودروهای تولید شده به صورت امانی به نمایندگی‌ها ارسال می شود تا پس از طی شدن مراحل قانونی خرید، بلافاصله تحویل خریداران بشود.

 

 

خان کرمی با بیان اینکه در بخشنامه اخیر یکبار دیگر بر ممنوعیت تحویل خودروهای امانی بدون سند و پلاک انتظامی تاکید شده، گفت: این ممنوعیت از قبل نیز وجود داشته و ارتباطی به طرح فروش تسهیلاتی ندارد بلکه طبق روال همیشگی ایران خودرو، تحویل خودرو به مشتری بدون پلاک، سند و بیمه نامه مجاز نیست.

 

 

وی در خصوص موضوع تحویل خودروها قبل از صدور فاکتور به مشتریان نیز اظهار کرد: رویه همیشگی شرکت ایران خودرو این بوده و همواره به نمایندگی ها نیز به صورت رسمی اعلام شده است که تحویل خودرو بدون پلاک و سند به مشتری به دلایل ملاحظات اعلام شده نیروی انتظامی و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برای خودرو مجاز نیست.

 

 

وی در خصوص زمان صدور فاکتور تعهدات طرح 25 میلیونی اعلام کرد: طبق ضوابط اعلام شده طرح تامین وجوه از منابع بانکی باید پس از تحویل چک ها و مدارک به بانک صورت گیرد که این فرایند توسط شرکت ایران خودرو انجام شده است و با تایید و تامین بانک عامل، صدور فاکتور آغاز خواهد شد.

 

 

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در پایان گفت: مشتریان ایران خودرو در اجرای طرح و دریافت خودرو نگرانی نداشته باشند زیرا طرح ملی دولت بی شک تا آخرین مرحله اجرایی خواهد شد.

 

 


 


منبع :ایسنا

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help