شنبه 14 آذر 1394

رونمایی از سدان لوکس جدید ولوو

گروه خودروی ولوو با هدف کسب سهم بیشتر در بازار خودروهای گران قیمتی که تحت سلطه رقیبان آلمانی قرار دارد، مدل جدیدی را معرفی کرد.

 

 

Volvo S90
گروه خودروی ولوو با هدف کسب سهم بیشتر در بازار خودروهای گران قیمتی که تحت سلطه رقیبان آلمانی قرار دارد، مدل جدیدی را معرفی کرد.

 


ولوو که پس از معرفی شاسی بلند جدید ایکس سی 90 با انتظارات بالایی روبروست، سدان اس 90 را رونمایی و پیش بینی کرد فروش آن در سال 2017 به حدود 50 هزار دستگاه خواهد رسید.

 


این خودرو در انواع بنزینی، دیزلی و پلاگین هیبریدی عرضه می‌شود.

 


هاکان ساموئلسون، مدیرعامل ولوو با بیان اینکه برای حضور جدی در بازار لوکس به این سدان نیاز داریم اظهار کرد: سال 2016، سال افزایش تولید خودروهای سدان خواهد بود.

 

این خودروساز سوئدی سرگرم به‌سازی مدلهای خود است تا حجم فروش خودروهایش را تا سال 2020 به 800 هزار دستگاه برساند و در مقابل رقیبان بزرگتری مانند ب ام و و آئودی حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

مدیرعامل ولوو با اشاره به اینکه رسوایی آلایندگی فولکس واگن تاکنون بر فروش تاثیری نداشته است، ابراز امیدواری کرد درآمد امسال این شرکت در مقایسه با سود عملیاتی 2.25 میلیارد کرون سوئد (259 میلیون دلار) در سال 2014 بهبود قابل توجهی پیدا کند.

 


موتورهای دیزلی از زمانی که فولکس واگن در سپتامبر اقرار کرد در 11 میلیون خودروی دیزلی فروخته شده در سراسر جهان یک نرم افزار غیرقانونی نصب کرده تا میزان آلایندگی اکسید نیتروژن آنها را کمتر از سطح واقعی نشان دهد، مورد توجه قرار گرفته اند.

 


مدیرعامل ولوو اطیمنان داد تغییری در فروش این شرکت اتفاق نیافتاده اما مسئله مذکور در آینده به موضوع بحث مهمی در صنعت خودرو تبدیل خواهد شد.

 


کل فروش ولوو که در سال 2010 از سوی شرکت چینی جیلی خریداری شد، از ابتدای سال 2015 تاکنون با کمک تقاضای قوی برای مدلهای ایکس سی 60 و ایکس سی 90، پنج درصد افزایش داشته و به بیش از 441 هزار دستگاه رسیده است.

 


بر اساس گزارش رویترز، ولوو پیش بینی می‌کند فروش امسال این شرکت به حدود 500 هزار دستگاه برسد که رکورد بالایی خواهد بود.

 

 
 

 


منبع :ایسنا

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help