دوشنبه 03 اسفند 1394

تعدیل قابل توجه سود یک شرکت خودرویی

شرکت خودروسازی سایپا در عملکرد 9 ماهه خود تعدیل مثبت کم سابقه‌ای به بازار ارائه کرد و با توقف نماد معاملاتی رو به رو شد.

تعدیل قابل توجه سود خودروسازی سایپا

 

 

شرکت خودروسازی سایپا در عملکرد 9 ماهه خود تعدیل مثبت کم سابقه‌ای به بازار ارائه کرد و با توقف نماد معاملاتی رو به رو شد.

 


 شرکت خودرو سازی سایپا که در روزهای گذشته همزمان با رشد شرکتهای خودرویی با افزایش چشمگیر قیمت مواجه شده و صف های خرید بی سابقه ای را تجربه کرده است، بعد از انتشار عملکرد 9 ماهه و به دلیل تعدیل چشمگیر مثبت، با توقف نماد معاملاتی رو به رو شد تا اطلاعات بیشتر در این خصوص ارائه شود.

 


به این ترتیب شرکت سایپا که همزمان با سایر شرکتهای خودرویی بعد از اجرای برجام با اقبال گسترده‌ای از سوی سهامداران مواجه شد و بازدهی قابل قبولی نصیب همراهان خود کرد،درعملکرد 9 ماهه خود پیش بینی جالبی به بازار ارائه کرده و زیان 175 ریالی خود را به سود 462 ریالی هر سهم تغییر داده است که این تغییر با اهمیت موجب توقف نماد معاملاتی این شرکت در ابتدای معاملات شد.

 


به این ترتیب شرکت سایپا که در عملکرد 9 ماهه خود 202 ریال زیان برآورد کرده بود، قصد دارد تا پایان سال به سود 462 ریالی دست پیدا کند.

 

 

 

منبع :ایسنا

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help