دوشنبه 03 اسفند 1394

استون مارتین خودروی برقی طراحی می‌کند

استون مارتین با همکاری گروه محصولات الکترونیکی مصرفی LeEco چین نخستین خودروی برقی خود را طراحی خواهد کرد.

استون مارتین

 

 

 

 

استون مارتین با همکاری گروه محصولات الکترونیکی مصرفی LeEco چین نخستین خودروی برقی خود را طراحی خواهد کرد.

 

 

 

شرکتهایی مانند آلفابت و LeEco در حال طراحی فناوریهای خودرو هستند تا دسترسی به مصرف کنندگان را فراتر از رایانه‌ها و تلفنهای همراه به خودروها گسترش دهند در حالیکه خودروسازان برای فراهم کردن اطلاعات ترافیکی و اطلاعات سرگرمی برای رانندگان، اتصال اینترنتی می‌خواهند.

 

 

 

استون مارتین و LeEco اعلام کرده اند قصد دارند در ابتدا یک خودروی برقی بر مبنای مدل "راپید اس" این خودروساز انگلیسی طراحی کنند اما مفاد مالی این همکاری مشترک فاش نشده است.

 

 

 

اندی پالمر، مدیرعامل استون مارتین در یک کنفرانس مطبوعاتی در فرانکفورت اظهار کرد: این همکاری به پیشرفت پروژه خودروی برقی استون مارتین کمک می‌کند و نخستین خودروی برقی در سال 2018 به بازار عرضه خواهد شد.

 

 

شرکت LeEco از طریق اینترنت، ست تاپ باکس تلویزیون و تلفنهای هوشمند محتوا تحت برند خود عرضه می‌کند و امیدوار است از مخاطبان و چهره‌های معروف برای تبلیغ این خودرو در آینده استفاده کند.

 

 

 

این دو شرکت اعلام کرده اند پلت‌فرم طراحی خودروی برقی استون مارتین و LeEco ممکن است از سوی شرکت سازنده خودروهای برقی نوپای "فارادی فیوچر" استفاده شود که مورد حمایت جیا یوئه‌تینگ، میلیاردر چینی قرار دارد.

 

 

 

بر اساس گزارش رویترز، دولت چین با هدف کاهش مه دودی که بر فراز شهرهای بزرگ تشکیل می‌شود استفاده از خودروهای برقی را اشاعه می‌دهد. به گفته مقامات چینی، فروش خودروهای برقی در چین سال گذشته چهار برابر شد و این کشور را بزرگترین بازار این خودروها در جهان ساخت.

 

 

 

منبع :ایسنا

 

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help