پنج شنبه 30 فروردین 1397

مشخصات فنی و امکانات چری تیگو5 نیوفیس آپشنال ورژن 97

چری تیگو5 ورژن 97 در دو نسخه لاکچری و اکسلنت به بازار عرضه می شود که به ترتیب قیمت 109/500/000 تومان و 115/000/000 تومان را دارد. 

 

 

چری تیگو5 ورژن 97 در دو نسخه لاکچری و اکسلنت به بازار عرضه می شود که به ترتیب قیمت 109/500/000 تومان و 115/000/000 تومان را دارد. 

 این خودرو نسبت به نمونه قبلی تغییر ظاهری در بیرون نداشته و بیشتر در فضای کابین و سطح امکانات ارتقا پیدا کرده است. تنها تغییر ظاهری در بیرون این خودرو، اضافه شدن ۴ سنسور پارک بر روی سپر جلو این کراس اوور چینی است.

 

  چری تیگو5

 اما در بخش کابین تریم داخلی تغییر کرده و به سبک دو رنگ قابل سفارش گذاری و خرید است. همچنین مانیتور خودرو به ۱۰ اینچی عمودی تغییر کرده و تنظیمات سیستم تهویه بر روی آن آمده است. همچنین سنسور باران به خودرو اضافه شده و نمایشگر اطلاعات خودرو در میان عقربه ها تغییر کرده است. در فضای کابین تیگو5 تغییرات دیگری هم بیشتر در بخش آپشن و امکانات اتفاق افتاده است. 

 چری تیگو5 ورژن 97 به سنسور پارک جلو، تودوزی دو رنگ چرم مصنوعی، سنسور نور و باران، نمایشگر 10 اینچی عمودی، رهیاب ماهواره ای فعال در ایران، سانروف، چهار کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، گرمکن صندلی های جلو، صندلی برقی راننده، فرمان کمکی برقی، کامپیوتر سفر، سیستم تهویه دیجیتال و لمسی، دوربین عقب داینامیک، کروزکنترل، آینه تاشو برقی و… مجهز است.

 

 

 

مشخصات عمومی چری تیگو 5 نیوفیس:

 

 

 

 

 

امکانات و تجهیزات و رفاهی عمومی چری تیگو 5 نیوفیس:

 

 

 

 

 


 

منبع :    Car.irدسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help