دوشنبه 11 تیر 1397

معرفی رسمی جانشین لامبورگینی گالاردو

«لامبورگینی»، سرانجام از جانشین مدل «گالاردو» با نام huracan lp610-4 پرده برداشت. 

 

«لامبورگینی»، سرانجام از جانشین مدل «گالاردو» با نام huracan lp610-4 پرده برداشت. 

 لامبورگینی huracan lp610-4

 

 

 

 

نخست از بخش فنی آغاز می کنیم. پیشرانه این ماشین، یک نمونه 5.2 لیتری 10 سیلندر خورجینی بوده که معادل 601 اسب بخار قدرت (در 8250 دور در دقیقه) و 650 نیوتن متر گشتاور (در 6500 دور در دقیقه) را از طریق جعبه دنده 7 سرعته دو کلاچه با کلاچ چند صفحه ای، به هر چهار چرخ منتقل کرده و ظرف مدت زمان 3.2 ثانیه، سرعت آن را از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رساند! 

 همچنین، حداکثر سرعت این سوپرماشین موتور میانی، معادل 325 کیلومتر بر ساعت بوده، نسبت تقسیم وزن به قدرت آن برابر با 2 کیلوگرم به ازای هر اسب بخار است و میانگین مصرف سوخت آن به ازای هر 100 کیلومتر پیمایش در سیکل شهری، به 12.51 لیتر می رسد. 

  فرم گوه ای شکل بدنه، خطوط برجسته و تیز، خط شانه برجسته تر نسبت به گالاردو، سیستم نور تمام led، سیستم اگزوز جدید، سامانه کنترل ثبات و پایداری الکترونیکی بهینه شده، فرمان حساس به سرعت، سیستم تعلیق روزآمد با تعدیل کننده های قابل تنظیم و سامانه تزریق مستقیم سوخت، از جمله شاخصه های ظاهری و امکانات huracan به شمار می روند. 

 

 

 لامبورگینی huracan lp610-4

 

 


طبق اعلام لامبورگینی، huracan نام نژادی از گاوهای وحشی اسپانیایی بوده که در سال 1879 در شهر alicante مسابقه داده و افتخار کسب کرده است! رونمایی رسمی از این خودرو، سال آینده و در نمایشگاه «ژنو» صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

 


 

منبع :    Car.irدسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help