یکشنبه 17 تیر 1397

رونمایی از قوی‌ترین و گران‌ترین مدل آستون مارتین

آستون مارتین می‌گوید هدفش ساخت ماشینی بوده که سریع و پرقدرت باشد اما همزمان بتوان با آن در شهر به راحتی رانندگی کرد. سیستم پارک خودکار و قابلیت اتصال به اینترنت از جمله امکانات این ماشین است.

 

آستون مارتین با عرضه یک مدل پرقدرت وارد محدوده فراری شد. مدل جدید DBS سوپرلجرا (Superleggera) جایگزین مدل ونکوییش می‌شود. این ماشین قوی‌ترین مدل آستون مارتین است و با فراری ۸۱۲ سوپرفست و مدل‌های تقویت‌شده بنتلی‌ کنتینانتال جی‌تی رقابت می‌کند.

 

 

این ماشین براساس مدل DB11 آستون مارتین ساخته شده است. در مدل جدید قدرت موتور دوازده سیلندر از ۶۰۸ اسب بخار به ۷۲۵ اسب بخار افزایش یافته و بدنه ماشین به خاطر استفاده بیشتر از فیبرکربن سبک‌تر شده است.

 

 

 

سوپرلجرا، به زبان ایتالیایی به معنی “بسیار سبک”، روش ویژه‌ای در تولید ماشین است که خودروسازی تورینگ ایتالیا در اواخر دهه سی میلادی ابداع و به نام خود ثبت کرد.

 

 

 

حداکثر سرعت DBS سوپرلجرا ۳۴۰ کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا صدش ۳.۴ ثانیه اعلام شده است.

 

 

ظاهر ماشین به خاطر جلو پنجره بزرگتر و چراغ‌های جدید با DB11 متفاوت است. آستون مارتین می‌گوید هدفش ساخت ماشینی بوده که سریع و پرقدرت باشد اما همزمان بتوان با آن در شهر به راحتی رانندگی کرد. سیستم پارک خودکار و قابلیت اتصال به اینترنت از جمله امکانات این ماشین است.

 


 

حداکثر سرعت DBS سوپرلجرا ۳۴۰ کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا صدش ۳.۴ ثانیه اعلام شده استDBS سوپرلجرا سومین مدل جدیدی است که براساس طرح احیای آستون مارتین ساخته می‌شود. اجرای این طرح از سال ۲۰۱۱ آغاز شد و پیش از این، دو مدل DB11 و ونتیج به بازار عرضه شده است. DBS سوپرلجرا گران‌ترین مدل آستون مارتین است و از پاییز امسال به قیمت ۲۷۴ هزار و ۹۹۵ یورو در اروپا و ۳۰۴ هزار و ۹۹۵ دلار در آمریکا به بازار می‌آید.

 

 

 

 


 

منبع :   دنده6دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help