چهار شنبه 03 مرداد 1397

دانگ فنگ H30 به جای تندر 90؛ اعلام شرایط تازه برای تحویل خودروهای ایران خودرو

ایران‌خودرو ساعتی قبل با انتشار بخشنامه‌ای به نمایندگان خود در سراسر کشور، محصول جایگزین برای خودروی تندر90 را مشخص نمود.
 

چندی قبل گزارشی به مضمون خروج محصولات ال 90 از خطوط ایران خودرو منتشر شده بود که ایران خودرو بلافاصله اين گزارش را تکذیب کرد اما در لیست مردادماه محصولات ایران خودرو که به تازگی منتشر شده مشخص شده است که محصولات ال 90 دیگر روی خطوط تولید این شرکت قرار نخواهند گرفت.

 

 

 

دانگ فنگ H30

 

 

 


از طرف دیگر ایران ‌خودرو ساعتی قبل با انتشار بخشنامه ‌ای به نمایندگان خود در سراسر کشور، محصول جایگزین برای خودروی تندر90 را مشخص نمود.

 

 


پیرو این گزارش، این شرکت در بخشنامه ای به نمایندگان خود نوشت:

 

 

 

به استحضار ميرساند با توجه به تاخير در تعهدات خودروهای تندر E2 دستی و تندر پلاس اتومات تكميل وجه شده، مطابق برنامه فروش های ذيل، مشتريان ميتوانند در صورت تمايل خودروی های خود را به خودروی H30 CROSS  تبديل نمايند.

 

 

 

لذا نمايندگی های مجاز موظفند در اين خصوص اطلاع رساني کرده و در سيستم سيتريكس تغییرات لازم را اعمال نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت خودروهای اعلامی در لیست منتشر شده از سوی ایران خودرو از بازه حدودا 32 میلیون تومان برای وانت آریسان دوگانه شروع و تا حدودا 100 میلیون تومان برای S7 توربو دنده اتوماتیک ادامه پیدا می کند. خودروی جایگزین ال 90 یعنی H30 CROSS دنده اتوماتیک قیمتی در حدود 50 میلیون تومان دارد.

 

 

 

 

این تغییرات در حالی مطرح می شود که حدود یک ماه قبل نیز شاهد ابلاغیه سایپا مبنی بر جایگزینی سری دنده دستی رنو ساندرو و تندر 90 های ثبت نامی توسط پارس خودرو بودیم که البته در توضیحات تکمیلی از عدم اجبار برای این تغییر سخن گفته شد، اما اینطور که از ظواهر امر مشخص است روند تولید محصولات رنو در خطوط تولیدی ایران خودرو و سایپا با حاشیه هایی همراه شده است.

 

 

 

 

 

 


 

منبع :   DIGIATO


دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help