دوشنبه 22 مرداد 1397

نسخه مخصوص سوزوکی دیزایر معرفی شد

سوزوکی نسخه مخصوصی از دیزایر را معرفی کرده که به برخی ویژگی های مازاد مجهز است.

 
 
 
 
 
 

سوزوکی نسخه مخصوصی از دیزایر را معرفی کرده که به برخی ویژگی های مازاد مجهز است.

 

 

نسخه مخصوص دیزایر بر اساس مدل پایه LXi/LDi ساخته شده و از ویژگی هایی همچون سیستم موسیقی 2 بلندگو با عملکرد بلوتوثی، سنسورهای پارک معکوس، شیشه های جلوی برقی، روکش رینگ ها و سیستم قفل مرکزی بهره می برد.با توجه به این که، نسخه مخصوص دیزایر بر أساس مدل پایه آن ساخته شده، می توان گفت که سوزوکی در تلاش است تا موجودی انبار این مدل را به فروش برساند چرا که خریداران عمدتا به مدل های متوسط و ممتاز آن تمایل دارند.
مدل پایه دیزایر با موتور 1.2 لیتری سری K بنزینی و 1.3 لیتری DDiS دیزلی عرضه شده اما به گیربکس دستی پنج سرعته مجهز است. گیربکس دستی اتوماتیک شده پنج سرعته این خودرو تنها برای مدل VXi/VDi و بالاتر ارائه می شود. موتور بنزینی این خودرو قدرت 82 اسب بخار و گشتاور 113 نیوتون متر دارد و موتور دیزلی آن قدرت 75 اسب بخار و گشتاور 190 نیوتون متر تولید می کند.
ویژگی های رفاهی این خودرو نیز از مدل های LXi و LDi گرفته شده است. این خودرو دارای چراغ های عقب LED، رینگ های استیل، تهویه هوا، نمایشگر چند رسانه ای و فرمان قابل تنظیم است. نسخه های پایه این خودرو به کیسه هوای جلوی دوگانه، ABS، EBD و کمک ترمز، ایموبلایزر موتور و قفل صندلی کودک ISOFIX مجهز هستند.
دیزایر اسپشیال ادیشن LXi با قیمت 7991 دلار و نسخه LDi آن با قیمت 9428 دلار عرضه می شود.

 

 

 

 


 

منبع :   خبر خودرودسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help