شنبه 27 مرداد 1397

رنو لوگان استپ وی معرفی شد

گروه بین الملل: رنوی روسیه به تازگی رنو لوگان استپ وی با سبک بدنه کراس- سدان به روز شده را در کنار مدل های به روز شده ساندرو استپوی و Dokker استپ وی معرفی کرده است.
 
 

گروه بین الملل: رنوی روسیه به تازگی رنو لوگان استپ وی با سبک بدنه کراس- سدان به روز شده را در کنار مدل های به روز شده ساندرو استپوی و Dokker استپ وی معرفی کرده است.رنو لوگان استپ وی

 معرفی لوگان استپ وی خبرهای متعدد در مورد آن که رنو این سبک بدنه را تجربه خواهد کرد، تایید می کند.

رنو لوگان استپ وی دارای جلوپنجره ای مشکی با خطوط کرومی، هایلایت هایی برای قاب چراغ های مه شکن، LEDهای دید در روز و 195 میلی متر ارتفاع سواری بیش تر است. در کابین تمام مدل های استپوی، فرمانی جدید با ارگونومی بهتر و سیستم چند رسانه ای جدید MediaNav 4.0 با پشتیبانی اندروید اتو و اپل کارپلی تعبیه می شود.

بسته به نوع مدل، رنو لوگان استپ وی و ساندرو استپوی با سیستم استارت از راه دور نیز ارائه می شوند که اختصاصا برای روسیه ساخته شده و اجازه می دهد موتور و کابین قبل از آغاز سفر، گرم شوند. هم چنین شیشه جلوی گرم شونده، صندلی های جلوی و آینه های کناری گرم شونده و سنسورهای پارک عقب در این خودروها تعبیه می شود.
نیرومحرکه رنو لوگان استپوی از موتور 1.6 لیتری بنزینی در سه تنظیم متفاوت با قدرت های 82، 102 و 113 اسب بخار و گشتاورهای 134، 145 و 152 نیوتون متر تامین می شود. رنو، آپشن گیربکس CVT X-Tronic را در نسخه 113 اسب بخاری این موتور ارائه می دهد در حالی که نسخه های دیگر آن با گیربکس دستی پنج سرعته همراه می شوند.

 

 

 

 


 

منبع :   خبر خودرودسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help