یکشنبه 18 شهریور 1397

شاسي بلند زامياد امسال به بازار مي آيد

مديرعامل شركت زامياد از توليد و عرضه یک شاسی بلند 7 نفره خاص به عنوان اولين خودرو سواري در تاريخ فعاليت اين شركت خودروساز خبر داد.

 
 

مديرعامل شركت زامياد از توليد و عرضه یک شاسی بلند 7 نفره خاص به عنوان اولين خودرو سواري در تاريخ فعاليت اين شركت خودروساز خبر داد.

 

 

 

 شرکت زامیاد : شاسی بلند 7 نفره زامیاد به بازار معرفی می شودمحمد زارع پور اشكذري در گفت وگویی ضمن اعلام اين خبر افزود: اين خودرو بر مبنای محصول يكي از خودروسازان خوشنام چين تا آخر امسال در مجموعه زامیاد، داخلی سازی و به بازار ايران عرضه مي شود.
مديرعامل شركت زامياد، هدف اصلي توليد اين خودرو را عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کاهش تلفات تصادفات جاده ای و نيز اقتصاد مقاومتی دانست و تاكيد كرد: در پروژه تولید خودرو جديد زامياد، الزام رعایت استانداردهای به خصوصی وجود دارد که تنها در تعداد معدودی از خودروسازان جهانی اعمال می شود كه یکی از شاخصه های اصلي آن، ايمني فوق العاده است.
وي در اين باره افزود: در محصول جدید، ایمنی مهمترین اولویت ما بوده و به همين علت با توجه به نیاز توليد خودرویی با کابین فوق مستحکم که بتواند در تصادفات شدید رانندگی و واژگونی جان سرنشینان را حفظ کند، شرکت زامیاد تصمیم گرفت تا خودروی سواری SUV با کابین فوق ایمن طراحی، تولید و در اختیار خانواده های ایرانی قرار دهد.
زارع پور اشكذري با اشاره به اينكه شركت زامياد به فناوری منحصر به فردی در تولید کابین‌های ایمن و مستحکم دست یافته است، خاطرنشان كرد: این خودرو به سفارش زامیاد از یک موتور توربوی پرقدرت کم مصرف بهره ‌خواهد برد. ضمن اينكه رفاه سرنشینان و امکانات جانبی این خودرو در کنار قیمت مناسب، به افزایش مزایای رقابتی این محصول کمک می کند.

مديرعامل شركت زامياد با بيان اينكه خودرو جديد اين شركت، کپی یک محصول خودروساز چینی نیست، تاكيد كرد: اين خودرو، مطابق با نیازهای مخاطبان در کشور عرضه مي شود. بدين منظور، قطعات سامانه‌های خودرو به سفارش زامیاد از برندهای معتبرجهانی انتخاب شده و طراحی مجدد در خودرو صورت پذیرفته و کابین این محصول بهينه شده توسط متخصصین داخلی با استحکام بسیار بالاتر از نُرم های متداول جهانی و خودرو پایه چینی ، طراحی و تولید شده است. ضمن اينكه نام این محصول که در یک همکاری مشترک داخلی و بین المللی تولید می شود، ایرانی خواهد بود.
وي، توليد اين خودرو شاسي بلند را آغاز فصل جدیدی در دوران فعالیت شركت خودروسازي زامياد عنوان كرد و افزود: قصد داريم با ورود این محصول جديد به بازار خودروهای شاسی بلند کشور، سطح انتظار مشتریان ایرانی را با تجربه متفاوت این خودرو تغییر دهيم.
مدیرعامل شركت زامیاد در ادامه، ضمن قدردانی از حمایت های موثر دكتر شريعتمداري وزير صنعت، معدن و تجارت و مهندس جهرودي مدیرعامل گروه خودروسازي سایپا در به بار نشستن این پروژه، درباره اهداف ورود اين شركت (به عنوان يكي از توليدكنندگان قديمي محصولات تجاري و كار) به عرصه توليد خودروهاي سواري توضيح داد: زامیاد با بهره‌مندی از توان مهندسان و متخصصان داخلی توانسته است در سال های متمادی نقشی اساسی درحوزه تولید خودرو این مرز و بوم ایفا کند و در حال حاضر به منظور توسعه فعالیت های خود و با بهره‌گیری از دانشی که طی چند دهه تولید خودرو در این مجموعه ایجاد شده است، نسبت به تنوع بخشی به سبد محصولات با ارزش افزوده بالاتر اقدام و تصمیم به توسعه و تولید یک محصول جدید با قابلیت تولید روی خطوط موجود شرکت بدون نیاز به سرمایه گزاری مجدد گرفته است.
زارع پور اشكذري در مورد زمان توليد و فروش خودرو شاسي بلند شركت زامياد گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، اولين مرحله پیش فروش خودرو جديد زامياد پاییز سال جاري آغاز و اولین سری آن اواخر امسال تحویل مشتریان خواهد شد.
گفتني است، شرکت زامیاد، بیش از نیم قرن قدمت در تولید خودرهای تجاری دارد و فعالیت خود را از سال 1342 با تولید کامیون های ولوو سری N آغاز کرده است. این شرکت با تولید بیش از يك میلیون دستگاه انواع خودروهای تجاری، نقش کلیدی در توسعه حمل و نقل بار شهری و بین شهری ایفا کرده است.

 

 

 

 

 

 


 

منبع :   خبر خودرودسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help