سه شنبه 20 شهریور 1397

شاسی‌بلند جدید مزدا سال 2020 وارد بازار می‌شود

مزدا در ماه مارس 2018 یک مدل بازطراحی شده CX-3 را ارائه کرد و اینک قصد دارد نسل جدیدی از SUVهای (شاسی‌بلند) این مدل را در سال 2020 وارد بازار کند.

 

 
 

مزدا در ماه مارس 2018 یک مدل بازطراحی شده CX-3 را ارائه کرد و اینک قصد دارد نسل جدیدی از SUVهای (شاسی‌بلند) این مدل را در سال 2020 وارد بازار کند.

 


 
 
 نسل جدید شاسی‌بلند CX-3 به سمت استفاده از پلت‌فرم جدید اسکای‌اکتیو II حرکت می‌کند که به بزرگ‌تر شدن ابعاد آن منجر خواهد شد. همچنین طول کلی خودرو به 168.3‌اینچ خواهد رسید و به طول 171‌اینچی تویوتا CH-R نزدیک می‌شود. فضای درونی خودرو نیز راحت‌تر شده است، از سوی دیگر صندلی‌ها از طراحی هنرمندانه برخوردارند و ساختار داشبورد نیز تغییر کرده است.

تغییر پلت‌فرم همچنین باعث تغییر سیستم تعلیق عقب شده است و شاسی‌بلند جدید مزدا دیگر از ستاپ مولتی‌لینک خود بهره نمی‌گیرد. این سیستم تعلیق باعث حرکت نرم‌تر و کاهش سروصدا در جاده‌ها می‌شود. مزدا CX- 3 از یک موتور اسکای‌اکتیو ایکس در آینده بهره می‌برد.

این سیستم موتوری برای اولین‌بار در این خودرو به‌کار می‌رود و با سوخت بنزینی فعال خواهد شد. این موتور با فشرده کردن سوخت و هوا به کاهش 20 تا 30درصدی مصرف سوخت منجر می‌شود و 10 تا 30درصد قدرت گشتاور را افزایش می‌دهد. موتورهای دو لیتری آینده، 187 اسب‌بخار، قدرت و 239 نیوتون‌متر گشتاور دارند.


 

 

 

 


 

منبع :   دنیای خودرودسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help