پنج شنبه 12 مهر 1397

کانسپت رنو EZUltimo معرفی شد؛ برداشتی متفاوت از سفرهای لوکس در آینده

کانسپت EZ-Ultimo جدیدترین عضوی است که رنو از آن در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی کرد

 

 
 

مدتی می شود که رنو با اعضای خانواده EZ در نمایشگاه های مختلف حضور پیدا می کند. این خانواده مفهومی برداشت رنو از آینده حمل و نقل را به نمایش گذاشته و نشان می دهد که فرانسوی ها چه ایده هایی برای سال های آتی در سر دارند.

 

 

Renault-EZ-Ultimo_Concept-2018 (3)

 

 

 

کانسپت EZ-Ultimo جدیدترین عضوی است که رنو از آن در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی کرد. این خودرو که هیچ شباهتی به نمونه های حاضر در خیابان ها ندارد، از طراحی بسیار مدرنی برخوردار بوده و یک مدل تحقیقاتی محسوب می شود.

 

 

 

 

 


 

 

طبق انتظار رنو EZ-Ultimo به آخرین فناوری های موجود مثل پیشرانه تمام الکتریکی، فناوری خودران و قابلیت های ارتباطی پیشرفته مجهز شده است. رنو هدف از ارایه این مفهومی را جابجایی مردم از نقطه A به نقطه B در محیطی لوکس و راحت عنوان کرده است.

 
 
 
 

 

Renault-EZ-Ultimo_Concept-2018 (7)
 

 

 

 

 

به گفته فرانسوی ها EZ-Ultimo با کاربردهای مختلف تناسب داشته و می توان از آن برای سفرهای شخصی کوتاه شهری، سفرهای تجاری و یا سرویس حمل و نقل لوکس توریست ها استفاده کرد.

 

 

Renault-EZ-Ultimo_Concept-2018 (11)
 

 

 

 

آقای لورنز ون دن آکر (Laurens van den Acker) معاون ارشد دپارتمان طراحی رنو درباره EZ-Ultimo گفته:

 

 

 

سلایق مشتریان در حال تغییر بوده بوده و مردم از خدمات به اشتراک گذاری مسیر بیشتر و بیشتر استقبال می کنند. با این شرایط مدلی جدید برای حمل و نقل در حال شکل گیری است. رنو EZ-Ultimo  نمایانگر این انقلاب بوده و تجربه ای لوکس و بی همتا از یک اتومبیل خودکار را ارایه می کند؛ اتومبیلی که با سرویس های مختلف همخوانی دارد.

 

 

 

 

Renault-EZ-Ultimo_Concept-2018 (18)
 

 

 

 

 

به دلیل بهره گیری از فناوری خودران، طراحان رنو آزادی عمل زیادی در خلق پیکره خودرو داشته اند. به همین جهت EZ-Ultimo از بدنه و فضای داخلی کاملا متمایزی برخوردار است.

 

 

 

Renault-EZ-Ultimo_Concept-2018 (22)

 

 

 

برای ورود و خروج راحت به کابین، درهای اتوماتیک بزرگی برای این مفهومی پیشرفته در نظر گرفته شده؛ داخل کابین هم به یک اتاق نشیمن شباهت دارد. در این بخش رنو سعی کرده با ترکیب چرم و چوب و بهره گیری از دیگر مواد با کیفیت فضایی اشرافی و راحت برای سرنشینان ایجاد کند.

 

 

 

 

Renault-EZ-Ultimo_Concept-2018 (19)
 

 

 

 

 

سیستم اینفوتینمنت جدیدی که Augmented Editorial Experience نامگذاری شده، دیگر ویژگی کابین مفهومی رنو EZ-Ultimo به شمار می رود. با این سیستم اطلاع رسانی و سرگرمی، رنو تجربه ای تکرار نشدنی از مشاهده محتواهای گوناگون برای سرنشینان رقم می زند.

 

 

 


 

 

 

 

کانسپت رنو EZ-Ultimo بر روی پلتفرم EZ-Go که چند هفته پیش معرفی شد، شکل گرفته است. درباره این پلتفرم و جزئیات پیشرانه اطلاعاتی در دست نیست.

 

 

 


 

منبع :   DIGIATO
دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help