چهار شنبه 04 اردیبهشت 1398

هیبریدی شدن تمامی محصولات مرسدسای‌ام‌جی از سال 2021

الکتریکی سازی محصولات نام بازی‌ای است که رئیس مرسدس-ای‌ام‌جی در زمان معرفی هر خودروی جدید از سال 2021 به بعد اعلام خواهد کرد.

 

 

 

الکتریکی سازی محصولات نام بازی‌ای است که رئیس مرسدس-ای‌ام‌جی در زمان معرفی هر خودروی جدید از سال 2021 به بعد اعلام خواهد کرد.

 

الکتریکی سازی محصولات نام بازی‌ای است که رئیس مرسدس-ای‌ام‌جی در زمان معرفی هر خودروی جدید از سال 2021 به بعد اعلام خواهد کرد. بازوی اسپورت و پرفورمنس دایملر قبلاً محصولات هیبریدی جذابی را عرضه کرده که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به مدل‌های 6 سیلندر 53 و هایپرکار وان اشاره کرد.

 

 

 

 

اما محصولات هیبریدی بیشتری در راه است زیرا مدل جدید GLS از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربوی AMG و یک واحد الکتریکی 48 ولتی سود خواهد برد تا یک سیستم هیبریدی ملایم ایجاد شود. موئرز به نشریه رود اند تراک گفته با آغاز سال 2021 هیچ خودرویی بدون قوای محرکه‌ی الکتریکی شده عرضه نخواهد شد.

 

 

رئیس ای‌ام‌جی بازهم به برنامه‌های مرسدس مبنی بر استفاده از قوای محرکه‌ی هیبریدی کانسپت مرسدس-ای‌ام‌جی GT در مدل تولیدی تأکید کرده است. این خودرو در سال‌های آینده تولید خواهد شد و خوشبختانه همان قدرت 805 اسبی مدل نمایشی را حفظ خواهد نمود. این کانسپت پیش‌نمایش GT چهار درب کوپه بوده و نسخه‌ی پرچم‌دار فعلی آن مدل GT 63 S است اما در آینده شاهد پرچم‌داری جدید خواهیم بود که بنا به گفته‌ی مدیر شرکت از پیشرانه‌ی 8 سیلندر هیبریدی شده برای رقابت با پورشه پانامرا سود خواهد برد.

 

 

 

 

 

گفته می‌شود ای‌ام‌جی به تدریج پیشرانه‌ی 12 سیلندر خود را بازنشست خواهد کرد اما مهندسان ماهر این شرکت در حال کار روی جایگزینی ارزشمند هستند. موئرز خاطرنشان ساخته پیشرانه‌ی 8 سیلندر با یک پیشرانه‌ی الکتریکی نصب شده در بخش جلوی خودرو می‌تواند قلب مدل‌های 65 آینده را تسخیر کند.

 

 

 

 

 

حداقل یک محصول از ای‌ام‌جی در آینده بدون قوای محرکه‌ی الکتریکی شده عرضه خواهد شد. ما درباره‌ی هاچبک داغ A45 جدید صحبت می‌کنیم که از پیشرانه‌ی 2 لیتری توربو با قدرت 420 اسب بخار سود می‌برد. احتمالاً نسخه‌های 45 جدید از مدل‌های A کلاس سدان، CLA، GLA و شاید GLB نیز با این آرایش تولید شوند.

   

 

 

 


 

منبع :   پدال
دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

LiveZilla Live Help